BURN TÍÐINDABRÆVIÐ

VIT SENDA JAVNAN KUNNING ÚT OG GÓÐ TILBOÐ

Liðtíðir hesa vikuna

Mánadagur
19-08-2019
12:00
Rørsla - PT Class
Jóna Ó
60 min
0/16
16:30
Yoga - PT Class
Rebekka Á
60 min
2/16
17:30
Rørsla - PT Class
Jóna Ó
60 min
0/16
18:30
Body Trim
Valborg H
45 min
4/16
Týsdagur
20-08-2019
06:00
Spinning
Una S
45 min
0/25
18:00
Kettle Burn
Ragnhild I
45 min
3/16
19:00
Yoga
Rebekka Á
60 min
8/16
Mikudagur
21-08-2019
16:30
Yoga - PT Class
Rebekka Á
60 min
0/16
17:30
Rørsla - PT Class
Jóna Ó
60 min
0/16
18:30
Power Pilates
Barba J
60 min
0/16
Hósdagur
22-08-2019
17:00
Spinning
Una S
60 min
1/25
18:45
Booty Burn
Ragnhild I
45 min
7/20
19:30
Core
Rani M
30 min
1/16
Fríggjadagur
23-08-2019
12:00
Rørsla - PT Class
Jóna Ó
60 min
0/16
Leygardagur
24-08-2019
Pole Dance - PT Class
Barba J

Holdet starter:
21-09-2019

Sunnudagur
25-08-2019

Vanligt hald

MORGUN

6:00 - 14:00
  • PBD HALD
    Føst flyting
    (Ongin binding)
    249,-
  • Kontant hald
    1 mánað
    349,-
    3 mánaðir
    897,-
    6 mánaðir
    1344,-
    12 mánaðir
    2388,-
  • útirásar
    Sjómenn o.o.
    1599,-

MORGUN +

6:00 - 14:00
  • PBD HALD
    Føst flyting
    (Ongin binding)
    299,-
  • Kontant hald
    1 mánað
    399,-
    3 mánaðir
    1047,-
    6 mánaðir
    1644,-
    12 mánaðir
    2988,-
  • útirásar
    Sjómenn o.o.
    1899,-

Allan dagin

6:00 - 22:00
  • PBD HALD
    Føst flyting
    (Ongin binding)
    349,-
  • Kontant hald
    1 mánað
    449,-
    3 mánaðir
    1197,-
    6 mánaðir
    1944,-
    12 mánaðir
    3588,-
  • útirásar
    Sjómenn o.o.
    2199,-

Allan dagin +

6:00 - 22:00
  • PBD HALD
    Føst flyting
    (Ongin binding)
    399,-
  • Kontant hald
    1 mánað
    499,-
    3 mánaðir
    1347,-
    6 mánaðir
    2244,-
    12 mánaðir
    4168,-
  • útirásar
    Sjómenn o.o.
    2499,-

Klippkort

6:00 - 22:00
  • Klippkort
    Einstøk venjing
    99,-
    10 venjingar
    799,-
    20 venjingar
    1480,-
    30 venjingar
    2070,-

Pensjonistar & lesandi

MORGUN

6:00 - 14:00
  • PBD HALD
    Føst flyting
    (Ongin binding)
    199,-
  • Kontant hald
    1 mánað
    279,-
    3 mánaðir
    719,-
    6 mánaðir
    1079,-
    12 mánaðir
    1910,-

MORGUN +

6:00 - 14:00
  • PBD HALD
    Føst flyting
    (Ongin binding)
    239,-
  • Kontant hald
    1 mánað
    319,-
    3 mánaðir
    839,-
    6 mánaðir
    1319,-
    12 mánaðir
    2390,-

Allan dagin

6:00 - 22:00
  • PBD HALD
    Føst flyting
    (Ongin binding)
    279,-
  • Kontant hald
    1 mánað
    359,-
    3 mánaðir
    959,-
    6 mánaðir
    1559,-
    12 mánaðir
    2870,-

Allan dagin +

6:00 - 22:00
  • PBD HALD
    Føst flyting
    (Ongin binding)
    319,-
  • Kontant hald
    1 mánað
    399,-
    3 mánaðir
    1079,-
    6 mánaðir
    1799,-
    12 mánaðir
    3335,-

Klippkort

6:00 - 22:00
  • Klippkort
    Einstøk venjing
    79,-
    10 venjingar
    639,-
    20 venjingar
    1184,-
    30 venjingar
    1656,-